Передача вантажівки від ЛРА Бьоблінген до Камінь-Каширського

14.10.22 районний адміністратор Роланд Бернхард і бургомістр Зіндельфінгена доктор Бернд Фьорінгер передали міському голові українського міста Камінь-Каширський Віктору Пасю вантажівку з краном-маніпулятором і функцією перекидання, подаровану районним управлінням дорожнього господарства Бьоблінген. За словами Віктора Пася, вантажівка буде використовуватися для риття окопів на кордоні з Білоруссю та під час проведення інших заходів безпеки.

Передача вантажівок була реалізована за посередництва платформи Cities4Cities, метою якої є налагодження зв’язків між європейськими та українськими муніципалітетами.

“Європейські міста хочуть надати конкретну підтримку громадам в Україні як прямий вияв своєї солідарності. Завдяки платформі Cities4Cities ми допомагаємо на муніципальному рівні без зайвих бюрократичних формальностей та об’єднуємо пропозиції та потреби”.

Районний адміністратор разом з бургомістром побажали українській делегації подальших сил і витримки: “Ми сподіваємося на якнайшвидше закінчення війни Перемогою народу України”.